Perfect Clean - sieć pralni chemicznych

O NAS

Perfect Clean oznacza idealną czystość – nasza nazwa jest naszą maksymą, zarówno w rozumieniu branżowym, jak i w kontekście relacji międzyludzkich. Wspólnie z naszym zespołem towarzyszymy Państwu od 1996 roku nieustannie dbając o czystość Waszych ubrań i tekstyliów domowych. Na przestrzeni ponad dwudziestu lat obecności na rynku pralniczym poznawaliśmy Wasze potrzeby i oczekiwania. Stworzyliśmy dla Was kompleksową ofertę najwyższej jakości usług pralniczych dostępnych w pralniach usytuowanych w centrach handlowych największych polskich miast. Używamy nowoczesnych preparatów i zaawansowanych technologii. Nieustannie szkolimy nasz personel by móc zapewnić Wam – Naszym Klientom – najwyższy standard obsługi.

Spotkajmy się w pralniach Perfect Clean.

KNOW HOW

W pralniach Perfect Clean wiemy jak cenny jest asortyment naszych Klientów, dlatego podchodzimy do Twoich rzeczy indywidualnie, dzieląc proces sprawowania pieczy nad nimi na trzy etapy:

Przyjęcie asortymentu do pralni – poznajemy Twoje rzeczy, oglądamy je i sprawdzamy czy posiadają szczególne zabrudzenia, plamy, uszkodzenia. Słuchamy Twoich oczekiwań i w oparciu o naszą wiedzę i właściwości dostarczonego asortymentu informujemy Cię o możliwościach, metodach, warunkach.  Doradzamy także zabiegi dodatkowe dedykowane Twojej garderobie, jak m.in. apretura, impregnacja, krochmal, które zapewnią należyte wykończenie dla konserwacji. 

Wykonanie usługi – ponownie oglądamy zabrudzenia oraz plamy i przystępujemy do ich wstępnego miejscowego usuwania. Na tym etapie zastosowanie znajdują profesjonalne środki odplamiające nakierowane na usuwanie różnego rodzaju plam, bezpieczne dla tkanin i kolorów. Etap ten kończy się poddaniem całości wyrobu zasadniczej metodzie konserwacji, w zależności od parametrów tkaniny, aplikacji, zdobień, może to być: czyszczenie chemiczne, kąpiel wodna lub profesjonalne pranie metodą wet-cleaningu „Perfect Wet”.

Wykończenie i kontrola jakości – asortyment po praniu poddawany jest prasowaniu lub/i parowaniu z użyciem profesjonalnego sprzętu prasowalniczego tj. stołów, pras i manekinów, dzięki czemu nie musisz się martwić o wyświecenia. Nasz zespół wykorzystuje nowoczesne techniki prasowalnicze i stale je doskonali, by efekt końcowy formowania odzieży był perfekcyjny. Zanim powierzony nam asortyment trafi z powrotem w Twoje ręce przed zapakowaniem przechodzi najważniejszy test – kontrolę jakości. Dopiero pozytywny wynik pozwala nam z uśmiechem przekazać Ci Twoje rzeczy i podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyłeś.

WARTOŚCI MARKI

Naszej codziennej pracy towarzyszą stałe wartości: PROFESJONALIZM, WIARYGODNOŚĆ, PARTNERSTWO. Na gruncie tych cech już ponad 20 lat budujemy relacje z naszymi Klientami, Pracownikami, Kontrahentami. To one nas definiują i kształtują nasze cele, na ich gruncie tworzymy kulturę organizacyjną naszej firmy.

Lokalizacje Perfect Clean

Poznaj aktualną ofertę

Poznaj nasze ceny