Usługi standardowe

Podstawą dla czystości i świeżości ubrań i tekstyliów domowych naszych Klientów są usługi standardowe. Niezależnie od wybranej opcji nasi Klienci zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość gwarantowaną przez Perfect Clean.

To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestaw naszych usług podstawowych.

PRANIE WODNE

W procesie prania wodnego asortyment poddawany jest delikatnej kąpieli wodnej uwzględniającej właściwości tkanin. Zespół Perfect Clean mając do dyspozycji profesjonalne zaplecze technologiczne dobiera odpowiednie detergenty, cykl i temperaturę prania by zapewnić powierzonym przez Klientów rzeczom bezpieczeństwo i optymalny rezultat konserwacji.  

CZYSZCZENIE CHEMICZNE

Proces czyszczenia chemicznego dedykowany jest szerokiej gamie asortymentu, w szczególności wykonanego z tkanin, na które tradycyjne pranie w wodzie może mieć negatywny wpływ jak wełna czy jedwab. Agregat chemiczny nie używa wody w cyklu czyszczenia, co pozwala na wykluczenie kurczliwości wyrobów odzieżowych i eliminuje typowe dla prania wodnego zagniecenia. Używany w procesie rozpuszczalnik pozwala na skuteczne usuwanie wielu trudnych plam, przede wszystkim najczęściej występujących plam tłustych, wykazuje też bardzo dobre rezultaty w usuwaniu innych powszechnych zabrudzeń.

WET-CLEANING (usługa PERFECT WET)

Usługa Perfect Wet to nowoczesne specjalistyczne pranie wodne oparte na niemieckiej technologii wet-cleaningu. Proces ten jest doskonałą alternatywą w pralnictwie, łączy bowiem zalety czyszczenia chemicznego i prania wodnego, eliminując jednocześnie ryzyka i ograniczenia związane z oboma tymi procesami. Perfect Wet pozwala na konserwację wyrobów, których nie można poddać standardowemu procesowi prania wodnego a w stosunku do których czyszczenie chemiczne nie jest możliwe np. z uwagi na występowanie specyficznych plam lub niedostosowanych do czyszczenia chemicznego elementów ozdobnych czy aplikacji. Precyzyjna kompozycja parametrów dozowania preparatów, mechaniki pracy pralnicy, poziomu wody, temperatury oraz procesu suszenia pozwala na kondycjonowanie najbardziej wymagających włókien.

PRASOWANIE

Perfekcyjnie uprasowana garderoba jest wizytówką schludności i dbałości o szczegóły. Wie o tym rzetelnie przeszkolony z technik profesjonalnego prasowania zespół Perfect Clean, którego doskonałe przygotowanie gwarantuje znakomity rezultat. Dzięki wysokiej jakości urządzeniom prasowalniczym temperatura jest zawsze odpowiednia i bezpieczna, nawet dla najdelikatniejszych tkanin.

PRANIE POŚCIELI I MAGIEL

W wybranych pralniach Perfect Clean oferujemy usługę prania pościeli wraz z maglowaniem, czyli mechanicznym prasowaniem w wysokiej temperaturze lub samą usługę maglowania czystej pościeli. Usługa ta dostępna jest we wszystkich pralniach na terenie Warszawy, a jej cena ustalana jest na podstawie wagi dostarczonego asortymentu.

PRANIE DYWANÓW

Dywany ocieplają i wygłuszają nasze wnętrza, z czasem jednak samo odkurzanie ich nie wystarczy, dlatego w wybranych pralniach Perfect Clean oferujemy kompleksowe pranie dywanów z użyciem nowoczesnych urządzeń, sprawdzonych metod i bezpiecznych środków piorących.  Usługa prania dywanów dostępna jest w pralniach w Warszawie (z wyłączeniem pralni w C.H. Promenada), Poznaniu, Wrocławiu, Opolu i Bytomiu.

POPRAWKI KRAWIECKIE

Oferujemy szeroki zakres poprawek krawieckich – skracanie, zwężanie, naprawy uszkodzeń, wymiany suwaków i wiele innych pozwalających na dopasowanie ubrań do Twoich oczekiwań. Usługi krawieckie możesz zlecić we wszystkich pralniach w Warszawie i Olsztynie, jeśli jednak zależy Ci na fachowej konsultacji krawieckiej lub chcesz po prostu przymierzyć dopasowywane ubranie w obecności krawcowej, zapraszamy do placówek w C.H. Promenada w Warszawie i Galerii Warmińskiej w Olszynie, gdzie na miejscu pracują krawcowe z wieloletnim doświadczeniem potrafiące sprostać nawet najbardziej nietypowym wyzwaniom.

Lokalizacje Perfect Clean

Poznaj aktualną ofertę

Poznaj nasze ceny