Czyszczenie butów

Trudno Ci dobrać odpowiednie obuwie? Nie lubisz nowych butów bo kojarzą Ci się z niewygodą i otarciami, ale nie radzisz sobie z usunięciem zabrudzeń ze swoich najwygodniejszych trampek? Myślisz że musisz już się z nimi rozstać? Nic podobnego!

Możesz przekazać nam je do czyszczenia za pośrednictwem każdej z naszych pralni.

Sandały, trampki, czółenka, buty sportowe, botki, kozaki – Perfect Clean oferuje kompleksową usługę czyszczenia i renowacji wszelkiego rodzaju obuwia. Jako jedyni czyścimy buty zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Proces technologiczny oparty na szwajcarskiej technologii i niemieckich preparatach skutecznie czyści i przywraca walory estetyczne obuwiu, niezależnie od surowca z jakiego są wykonane – skóra licowa, zamsz, skaj, tkanina, łączone.

Usuwamy zabrudzenia i otarcia, uzupełniamy ubytki kolorystyczne, impregnujemy.

Na życzenie Klienta obuwie może być także poddane ozonowaniu czyli dezynfekcji obuwia przy użyciu urządzenia wykorzystującego  system nanosrebra i ozonu. Ozonowanie zabija ponad 99% bakterii i grzybów odpowiedzialnych m.in. za nieprzyjemny zapach. Dezynfektor nie wykorzystuje ciepła, płynów czy preparatów chemicznych, dlatego nie ma ryzyka że w wyniku dezynfekcji obuwie ulegnie uszkodzeniu. Usługa ozonowania oferowana jest w zestawie z usługą prania obuwia.

Sprawdź ceny usług czyszczenia butów.

Lokalizacje Perfect Clean

Poznaj aktualną ofertę

Poznaj nasze ceny