Start Usługi uzupełniające Perfect Clean Perfect Clean Perfect Clean
Perfect Clean

Usługi uzupełniające
POPRAWKI KRAWIECKIE. Krawcowe i Krawcowi pracujący dla Perfect Clean to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący zarówno profesjonalnie wykonywać standardowe zadania, jak sprostać nietypowym wymaganiom, służąc przy tym fachową poradą. Z usług krawieckich mogą skorzystać Klienci wszystkich pralni w Warszawie oraz Olsztynie. Krawcy służą poradą w pralniach w C.H. Promenada w Warszawie oraz C.H. Real w Olsztynie. poprawki krawieckie
USŁUGI DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wymagającym rynku usług świadczonych na rzecz Klientów indywidualnych, Perfect Clean kieruje do KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH bogatą ofertę najwyższej jakości usług pralniczych. Sieć zapewnia zarówno profesjonalne czyszczenie chemiczne i pranie wodne odzieży, jak też czyszczenie i renowację garderoby skórzanej, pranie dywanów, pościeli oraz szereg usług dodatkowych. Na terenie Warszawy zapewniamy transport.

Celem uzyskania szczegółowych informacji o warunkach współpracy prosimy o przesłanie zapytania na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

usługi dla klientów instytucjonalnych