Start Czyszczenie odzieży skórzanej Perfect Clean Perfect Clean Perfect Clean
Perfect Clean

Czyszczenie i renowacja odzieży skórzanej

Renowacja odzieży skórzanej to proces niezwykle złożony – poza czyszczeniem odzież skórzana poddawana jest całej gamie różnorodnych zabiegów jak: korekta koloru, nabłyszczanie, warsowanie, nakładanie pigmentu, impregnacja, utrwalenie efektu itd. Większość prac wykonywana jest ręcznie, dobór procesu technologicznego i preparatów jest kwestią indywidualną dla każdej sztuki garderoby. Proces jest praco- i czasochłonny, warto jednak uzbroić się w cierpliwość – liczne rekomendacje producentów odzieży skórzanej i referencje wypływające z ust zadowolonych Klientów potwierdzają, że Centrum potrafi zdziałać cuda i oferując najwyższą na polskim rynku jakość, wciąż pozostaje niedoścignionym autorytetem dla raczkującej konkurencji.

skóry naturalne futra
Farbowanie odzieży zamszowej

NOWOŚĆ – FARBOWANIE ODZIEŻY ZAMSZOWEJ

Odzież zamszowa jest wyjątkowo urokliwa, przyjemna w dotyku, modna i lubiana. Delikatność struktury skóry zamszowej, sprawia że jest ona bardzo podatna na zabrudzenia oraz działanie warunków atmosferycznych. Wilgoć powoduje ciemnienie zamszu, promienie słoneczne zaś wpływają na powstawanie spłowień, co decyduje o stopniowej utracie pierwotnego koloru i estetyki.

Dzięki nowej usłudze Centrum Renowacji Skór działającym przy sieci pralni Perfect Clean nie jest to już efekt nieodwracalny. Rewolucyjna metoda farbowania zamszy (w tym kożuchów) pozwala nie tylko na odnowienie koloru, ale także na jego diametralną zmianę – z bieli czerń, z beżu fuksja, z oliwki czerwień - możliwości są imponujące. Jedyna przesłanka: wybrana barwa musi być ciemniejsza od oryginalnej, rezultat: wyrazisty, świeży kolor przy zachowaniu oryginalnej kolorystyki nici i podszewki, wyrób czysty, miękki w dotyku, zaimpregnowany.

Nie rezygnuj ze swojej ulubionej odzieży zamszowej - Perfect Clean sprawi, że pokochasz ją na nowo!

Cennik czyszczenia i renowacji skór naturalnych